מתכון לגלידה וניל

מתכון לגלידה וניל

הקיץ הגיע מהר יחסית השנה ואין כמו גלידה וניל לצנן אותנו קצת בשרב והחום. להכין גלידה בבית זה קל וזה הפך למשו שגרתי בימי הקיץ אצלי, כל האורחים שלנו רוצים לטעום את הגלידה שהכנתי. בפוסט הזה אני אשתף אותכם בידע שצברתי בשניםה אחרונות בהכנת גלידה ביתית, ואני מאוד אשמח לשמוע על מתכונים אחרים ועל הניסיונות שלכם בהכנת גלידה לטוב ולרע. האם אפשר להכין גלידה בלי מכונה ? זה תמיד חוזר על עצמו והתשובה שלי תמיד כן אפשר להכין גלידה ללא מכונה אבל אם אתם רוצים להקל על עצמכם ולזרז תהליכים ותוצאה הרבה טובה יותר אז עדיף מכונה. כמו הויכוח המתמיד על חומוס איזה גלידה עדיף לקנות ואיפה מוכרים את הגלידה הכי טעימה, אצלנו בבית אין את הויכוח כי הגלידה שאני מכין היא יותר טעימה מהגלידות שקונים ותמיד אני משתמש בחומרי גלם מהטובים והאיכותיים ביותר. אם רק עכשיו את מתחילים את דרכם בעולם הכנת הגלידה אז צירפתי עבורכם מתכון שאני מאוד אוהב.

ניתן לרכוש תבנית סיליקון להכנת גלידות מהאתר הזה Kwikly קוויקלי

אין יותר טעים מגלידת וניל והמתכון הוא גם גם בסיס להכנת עוד גלידות בטעמים שונים. הוניל מאוד יקר ומצפה מחסור בוניל בעתיד הקרוב.

הוניל ממוקם במקום השלישי בתבלינים היקרים בעולם.

אם אתם רוצים לקראו עוד על וניל כנסו לויקיפדיה >> וניל

וָנִיל (שם מדעי: Vanilla) או שֶׁנֶף הוא סוג צמח ממשפחת הסחלביים, ובו מספר מינים. לצמח זה פירות המכילים זרעים בעלי ארומה ייחודית, המשמשים כתמצית טעם בהכנת מזונות שונים.